zespół

Wiedza i doświadczenie

zespół

Wiedza i doświadczenie

W pełni zdajemy sobie sprawę z tego, że jakość świadczonych przez nas usług zależy w głównej mierze od wiedzy i doświadczenia osób tworzących Dział Doradztwa Podatkowego TaxTone.

Dlatego też staramy się Państwu zapewnić obsługę na najwyższym poziomie poprzez stawianie najwyższych wymagań sobie oraz naszym pracownikom.

Do grona naszych partnerów należą
...
Paweł Wójciak

Prawnik, doradca podatkowy od 2005 r.; specjalizuje się w tematyce podatków dochodowych, umów o unikaniu podwójnego opodatkowania oraz podatkowych aspektów działalności na terenie specjalnych stref ekonomicznych; posiada bogate doświadczenie w zakresie reprezentacji podatników w postępowaniach podatkowych, a także w postępowaniach przed sądami administracyjnymi; wieloletni wykładowca tematyki podatkowej dla praktyków.

...
Katarzyna Wawro-Rzychoń

Doradca podatkowy; doświadczenie zawodowe zdobywała w dziale doradztwa podatkowego międzynarodowej firmy doradczej należącej do tzw. Wielkiej Czwórki, a także kierując działem doradztwa podatkowego spółki należącej do ogólnopolskiej grupy świadczącej usługi m.in. z zakresu audytu, księgowości, doradztwa podatkowego i giełdowego; specjalizuje się w zagadnieniach związanych z podatkiem dochodowym od osób prawnych oraz podatkowymi aspektami działalności w specjalnych strefach ekonomicznych; autorka oraz współautorka artykułów z zakresu prawa podatkowego.

...
Paulina Piątek

Teoretycznymi i praktycznymi aspektami problematyki cen transferowych w świetle regulacji polskich, OECD i Unii Europejskiej zajmuje się od 2005 roku; doświadczenie zdobywała kierując pracami zespołu cen transferowych, a następnie jako manager departamentu cen transferowych, w dużych firmach świadczących usługi doradztwa podatkowego; specjalizuje się w opracowywaniu dokumentacji cen transferowych, analiz porównywalności oraz polityki cen transferowych dla podmiotów powiązanych działających w wielu branżach; trener oraz autorka i współautorka publikacji prasowych w zakresie problematyki podatkowej.

...
Marta Bronowska

Doradca podatkowy; doświadczenie zdobywała w dziale doradztwa podatkowego spółki należącej do ogólnopolskiej grupy świadczącej usługi m.in. z zakresu audytu, księgowości, doradztwa podatkowego i giełdowego; specjalizuje się w zagadnieniach związanych z podatkiem dochodowym od osób prawnych, umowami w sprawie podwójnego opodatkowania oraz podatkowymi aspektami działalności w strefach ekonomicznych; autorka oraz współautorka artykułów z zakresu prawa podatkowego.

kariera

Dołącz do nas

Planujesz karierę w doradztwie podatkowym? Chcesz uczyć się od profesjonalistów? Rozwijaj się z nami!
Zapraszamy do zgłaszania się na praktyki i staże.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji

kariera

Dołącz do nas

Planujesz karierę w doradztwie podatkowym? Chcesz uczyć się od profesjonalistów? Rozwijaj się z nami!
Zapraszamy do zgłaszania się na praktyki i staże.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji

Copyrights © TaxTone 2019 - 2020